Wrzesień to nie tylko początek nauki. To również nowe zmagania uczniów na arenach sportowych.
Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w roku szkolnym 2012/2013 zorganizuje finały na szczeblu wojewódzkim w 24 dyscyplinach dla szkół podstawowych, 19 dla gimnazjów i 12 dla szkół licealnych.
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – szkoły podstawowe
1. Tenis ziemny 27 i 28.09.12
2. Biegi na Orientacje 15.10.12
3. Sztafetowe biegi przełajowe 26.10.12
4. Szachy 24.10.12
5. Halowa piłka nożna szkół wiejskich 03.11.12
6. Badminton 06.12.12
7. Unihokej dziewcząt 20.11.12
8. Unihokej chłopców 21.11.12
9. Indywidualne zawody pływackie 22.11.12
10. Tenis stołowy 11.12.12
11. Sztafety pływackie 24.01.13
12. Mini piłka siatkowa dziewcząt 05.02.13
13. Mini piłka siatkowa chłopców 06.02.13
14. Indywidualne biegi przełajowe 12.04.13
15. Mini piłka ręczna dziewcząt 17.04.13
16. Mini piłka ręczna chłopców 18.04.13
17. Mini piłka koszykowa dziewcząt 09.05.13
18. Mini piłka koszykowa chłopców 10.05.13
19. Judo 05.13
20. 4-bój LA 21.05.13
21. Mini piłka nożna 07.06.13
22. Siatkówka plażowa 14.06.13
23. Dwubój nowoczesny 11.06.13
24. Żagle 06.13
GIMNAZJADA – szkoły gimnazjalne
1. Biegi na Orientacje 15.10.12
2. Sztafetowe biegi przełajowe 26.10.12
3. Szachy 24.10.12
4. Badminton 07.12.12
5. Unihokej dziewcząt 26.11.12
6. Unihokej chłopców 27.11.12
7. Indywidualne zawody pływackie 15.11.12
8. Tenis stołowy 11.12.12
9. Sztafety pływackie 25.01.13
10. Piłka ręczna dziewcząt 20.03.13
11. Piłka ręczna chłopców 21.03.13
12. Indywidualne biegi przełajowe 12.04.13
13. Koszykówka dziewcząt 23.04.13
14. Koszykówka chłopców 24.04.13
15. Siatkówka dziewcząt 06.05.13
16. Siatkówka chłopców 07.05.13
17. Judo 05.13
18. Indywidualna LA 22.05.13
19. 11 piłkarskie 13.05.13
LICEALIADA – szkoły ponadgimnazjalne
1. Biegi na Orientacje 15.10.12
2. Sztafetowe biegi przełajowe 26.10.12
3. Futsal 19.12.12
4. Piłka ręczna dziewcząt 13.12.12
5. Piłka ręczna chłopców 14.12.12
6. Tenis stołowy 12.03.13
7. Siatkówka dziewcząt 04.04.13
8. Siatkówka chłopców 05.04.13
9. Indywidualne biegi przełajowe 12.04.13
10. Koszykówka dziewcząt 15.04.13
11. Koszykówka chłopców 16.04.13
12. Indywidualna LA 28.05.13
- 13/09/2012 09:29 - Szkoła Podstawowa nr 17: Czas stanął w miejscu
- 13/09/2012 09:26 - W Eurolidze Asseco Prokom zagra w Ergo Arenie
- 13/09/2012 09:23 - Lekkoatletyczne zmagania szkół podstawowych - GALERIA
- 11/09/2012 15:39 - Im wyprzedzać zakazano?
- 11/09/2012 14:49 - Memoriał Wojciecha Michniewicza dzień 3. Start wygrywa
- 11/09/2012 12:34 - Koszaliński sprawdzian "Atomówek"
- 08/09/2012 22:54 - Walka o pozostanie w ekstralidze Betard Sparta - Lotos Wybrzeże LIVE
- 08/09/2012 21:12 - Na torze nie będzie przyjaźni
- 08/09/2012 21:08 - Memoriał Wojciecha Michniewicza: Rehabilitacja Trefla, druga porażka Startu
- 08/09/2012 20:34 - Grand Prix na żużlu: Holder jedzie po tytuł?