Każdy lgnie do partii władzy. I narodowiec i postkomunista… » W partii władzy jest miejsce dla ludzi z PZPR, KPN, ZChN i dawnych związkowców. Donald Tusk na konwe... CBA sprawdza Gdańską Platformę Edukacyjną » Agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego ponownie pojawili się w gdańskim magistracie. Liczne inter... Badania usług w Gdańskim Obszarze Metropolitalnym » W skład Gdańskiego Obszaru Metropolitalnego wchodzi 49 miast, gmin i powiatów,  w których zamieszkuj... III Forum Rady Rodziców. Oddolna rewolucja oświatowa » Gdańsk jako kolebka „Solidarności” i inicjator wielu zmian w naszym kraju, niebawem prawdopodobnie r... Energia Pomorzan – skąd ją czerpać i jak z niej korzystać? » "Morze, nasze morze", tą polską pieśnią hymniczną rozpoczęto VII Pomorski Kongres Obywatelski, który... Prof. Pastusiak: Polityka pragmatyczna » Rozmowa z Longinem Pastusiakiem, "jedynką" na liście SLD-UP do Europarlamentu- Trwa kampania wyborcz... Radni przedkładają soildarność partyjną nad okręgi wyborcze - aktualiz... » Radni Miasta Gdańska wyboru miejsca na sali dokonują na początku kadencji. Mimo tego, że wybierani s... 20 tysięcy podpisów na listę kandydatów SLD-UP do PE » Listę 10 pomorskich kandydatów SLD-UP do Parlamentu Europejskiego 2014 zarejestrował 11 kwietnia w O... Aplikacje o unijne pieniądze na sport do 26 czerwca 2014 » Tylko pięć rąk wzniosło się w górę na pytanie skierowane do około 200 osób, a dotyczyło ono wykorzys... Kwaśniewski odpowiada: Z punktu widzenia zadań misji można stwierdzić,... » W imieniu byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego Anna Wnuk – Błażejczyk, dyrektor jego Biura pr...

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
wtorek, 01 maja 2012 10:41

altPonad 300 wystawców wzięło udział w III Wiosennych Targach Ogrodniczych, które odbyły się 28 i 29 kwietnia w Starym Polu. Była to doskonała okazja do zakupów dla działkowców i ogrodników, którzy przygotowują się do sezonu.
Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego oddział w Starym Polu od lat organizuje targi sezonowe, które przyciągają setki wystawców i tysiące zwiedzających. Nie inaczej było i w przypadku Wiosennych Targów Ogrodniczych. Zaprezentowały się firmy z branży ogrodniczej, oferujące m.in. materiał szkółkarski owocowy i ozdobny, rośliny rabatowe, cebulowe, nasiona, maszyny i urządzenia do produkcji ogrodniczej. Wystawiały się również firmy rolnicze zajmujące się ekologią i ochroną środowiska, pszczelarskie, spożywcze, budowlane, samochodowe.


alt


alt


alt


alt


Na miejscu można było zasięgnąć rady specjalistów, na przykład z dziedziny projektowania terenów zielonych. Targom towarzyszyły wystawy gołębi i ptaków ozdobnych oraz pokazy rzemiosła artystycznego. Twórcy ludowi, zaprezentowali malarstwo, hafty, wyroby szydełkowe, rzeźbę, wyroby z bursztynu i srebra, wikliny oraz kowalstwo artystyczne, a także wyroby z wosku pszczelego, ceramikę i wyroby z gliny.
Wła-49
Fot. Włodzimierz Amerski

 

Galeria Sztuki Gdańskiej


pfuhle2_600.jpg

Sport w Szkole

Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam