Taniej za przejazd. Gdynia otwarta - Gdańsk uparty » Gdynianie z Krzysztofem Chachulskim na czele zbierają podpisy pod uchwałą obywatelską w sprawie wpro... Sellin: Tusk to polityk toksyczny » Z Jarosławem Sellinem, posłem PiS, byłym dziennikarzem TVP i Polsatu, byłym członkiem Krajowej Rady ... Budżet Obywatelski kością niezgody na sesji Rady Miasta » Mimo burzliwej dyskusji i różnych opinii, radni 24 kwietnia podczas sesji Rady Miasta Gdańska jednog... Kary za przekroczenie czasu parkowania – legalne czy nie? » Głośno zrobiło się o sprawie w Bydgoszczy, gdzie mieszkanka miasta poszła do sądu, uznając że kara z... Otwarciem dachu uczczono 450-rocznicę urodzin Wiliama Szekspira » Widowiskiem plenerowym pt: "Pierwsze Publiczne Otwarcie Dachu" hucznie uświetniono 23 kwietnia w Gda... Prokuratura z Poznania zbada procesy decyzyjne w gdańskim magistracie » O kolejne trzy miesiące do 21 lipca poznańska Prokuratura Apelacyjna przedłużyła śledztwo w sprawie ... Rozpoczęły się testy gimnazjalne dla 23 tysięcy uczniów z Pomorza » Szesnastolatkowie przystąpili do testów gimnazjalnych. Ponad 23 tysiące uczniów z Pomorza zdaje egza... Były lider pomorskiej PO i minister Tuska przed sądem » Rozpoczął się proces Sławomira Nowaka, byłego ministra transportu, budownictwa i gospodarki morskiej... Politechnika i luksusowe jachty » Politechnika Gdańska i firma Sunreef Yachts, producent luksusowych jachtów, podpisały porozumienie o... Śmigus-dyngus tradycją, ale z umiarem » Poniedziałek Wielkanocny kojarzy się głównie ze strumieniami wody, które dosięgają nas w najmniej oc...
Reklama

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
wtorek, 06 kwietnia 2010 09:13

Waldemar Dunajewski nie jest już prezesem zarządu EC Wybrzeże, firmy którą sprawnie i bez rozgłosu zarządzał przez 20 lat. Jego następcą został inny wieloletni pracownik firmy, Henryk Dworakowski. W składzie zarządu są ponadto Christian Alain Berger i, jako przedstawiciel załogi, Jan Grabowski. Radą nadzorczą spółki kieruje Brice Alleman, jeden z 6 Francuzów w jej 10-osobowym składzie. Francuski koncern państwowy EdF ma w EC ponad 99,5 proc. udziałów.


Z funkcji dyrektora oddziału Totaizatora Sportowego w Gdańsku został odwołany Zbigniew Czepułkowski. Jego następcą został Robert Majewski. Lilianna Dziekańska nie jest już dyrektorem regionalnym PKO BP, jej miejsce zajął Aleksander Rusiecki. Pracę w banku podjęła Krystyna Gozdawa-Nocoń, wicewojewoda pomorski w rządzie Leszka Millera, kandydatka SLD na radną Gdańska w poprzednich wyborach, zawodowo przez lata związana z PG, ostatnio jako pełnomocnik ds. rozowju bazy sportowej uczelni.

 

Dodaj komentarz

Regulamin


Kod antysapmowy
Odśwież

Sport w Szkole

Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam