Taniej za przejazd. Gdynia otwarta - Gdańsk uparty » Gdynianie z Krzysztofem Chachulskim na czele zbierają podpisy pod uchwałą obywatelską w sprawie wpro... Sellin: Tusk to polityk toksyczny » Z Jarosławem Sellinem, posłem PiS, byłym dziennikarzem TVP i Polsatu, byłym członkiem Krajowej Rady ... Budżet Obywatelski kością niezgody na sesji Rady Miasta » Mimo burzliwej dyskusji i różnych opinii, radni 24 kwietnia podczas sesji Rady Miasta Gdańska jednog... Kary za przekroczenie czasu parkowania – legalne czy nie? » Głośno zrobiło się o sprawie w Bydgoszczy, gdzie mieszkanka miasta poszła do sądu, uznając że kara z... Otwarciem dachu uczczono 450-rocznicę urodzin Wiliama Szekspira » Widowiskiem plenerowym pt: "Pierwsze Publiczne Otwarcie Dachu" hucznie uświetniono 23 kwietnia w Gda... Prokuratura z Poznania zbada procesy decyzyjne w gdańskim magistracie » O kolejne trzy miesiące do 21 lipca poznańska Prokuratura Apelacyjna przedłużyła śledztwo w sprawie ... Rozpoczęły się testy gimnazjalne dla 23 tysięcy uczniów z Pomorza » Szesnastolatkowie przystąpili do testów gimnazjalnych. Ponad 23 tysiące uczniów z Pomorza zdaje egza... Były lider pomorskiej PO i minister Tuska przed sądem » Rozpoczął się proces Sławomira Nowaka, byłego ministra transportu, budownictwa i gospodarki morskiej... Politechnika i luksusowe jachty » Politechnika Gdańska i firma Sunreef Yachts, producent luksusowych jachtów, podpisały porozumienie o... Śmigus-dyngus tradycją, ale z umiarem » Poniedziałek Wielkanocny kojarzy się głównie ze strumieniami wody, które dosięgają nas w najmniej oc...
Polnord zaprasza na weekend tanich mieszkań

Już w najbliższą sobotę i niedzielę dla poszukujących własnego „M” w Gdańsku Polnord szykuje cenowe ...

więcej

Dni Otwarte Osiedla 2 Potoki

W dniach 15-16 marca Polnord zorganizował Dni Otwarte inwestycji 2 Potoki. Poszukujący własnego „M” ...

więcej

Znajdź swoją inspirację podczas Targów Dom Mieszkanie Wnętrze

W dniach 5-6 kwietnia Ergo Arena zostanie zainspirowana przez Wystawców, którzy przygotowali wiele w...

więcej

Mieszkaniowe inspiracje w ERGO Arena - GALERIA

Przez dwa dni w ERGO Arena odbywały się Targi Dom Mieszkanie Wnętrze. Swoją ofertę przedstawiło kilk...

więcej

 • Polnord zaprasza na weekend tanich mieszkań

  poniedziałek, 10 marca 2014 14:49
 • Dni Otwarte Osiedla 2 Potoki

  poniedziałek, 17 marca 2014 20:48
 • Znajdź swoją inspirację podczas Targów Dom Mieszkanie Wnętrze

  czwartek, 27 marca 2014 20:56
 • Mieszkaniowe inspiracje w ERGO Arena - GALERIA

  poniedziałek, 07 kwietnia 2014 07:58

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
środa, 21 grudnia 2011 19:25

altMieszkania dwu i trzypokojowe o pow.50÷70m2 oraz dwupoziomowe o powierzchni 110÷118m2, atrakcyjnie położone w Gdańsku w rejonie ulic Bądkowskiego/Powstańców Warszawskich w cenie 5200zł/m2 buduje Patronacka Spółdzielnia Mieszkaniowa.


W przypadku mieszkań dwupoziomowych, drugi poziom w obniżonej cenie 50% stawki podstawowej. Budynki jednoklatkowe, 20-mieszkaniowe, trzypiętrowe z windą i komórką lokatorską. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego na poziomie piwnicy w cenie 30.000zł. Ilość miejsc postojowych ograniczona.


alt
Informacji udziela sekretariat Patronackiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Gdańsku ul.Kartuska 149, tel.58 302-96-19, 302-07-13, e-mail: sekretariat@patronacka.gda.pl

 

Dodaj komentarz

Regulamin


Kod antysapmowy
Odśwież

Sport w Szkole

Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam