Każdy lgnie do partii władzy. I narodowiec i postkomunista… » W partii władzy jest miejsce dla ludzi z PZPR, KPN, ZChN i dawnych związkowców. Donald Tusk na konwe... CBA sprawdza Gdańską Platformę Edukacyjną » Agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego ponownie pojawili się w gdańskim magistracie. Liczne inter... Badania usług w Gdańskim Obszarze Metropolitalnym » W skład Gdańskiego Obszaru Metropolitalnego wchodzi 49 miast, gmin i powiatów,  w których zamieszkuj... III Forum Rady Rodziców. Oddolna rewolucja oświatowa » Gdańsk jako kolebka „Solidarności” i inicjator wielu zmian w naszym kraju, niebawem prawdopodobnie r... Energia Pomorzan – skąd ją czerpać i jak z niej korzystać? » "Morze, nasze morze", tą polską pieśnią hymniczną rozpoczęto VII Pomorski Kongres Obywatelski, który... Prof. Pastusiak: Polityka pragmatyczna » Rozmowa z Longinem Pastusiakiem, "jedynką" na liście SLD-UP do Europarlamentu- Trwa kampania wyborcz... Radni przedkładają soildarność partyjną nad okręgi wyborcze - aktualiz... » Radni Miasta Gdańska wyboru miejsca na sali dokonują na początku kadencji. Mimo tego, że wybierani s... 20 tysięcy podpisów na listę kandydatów SLD-UP do PE » Listę 10 pomorskich kandydatów SLD-UP do Parlamentu Europejskiego 2014 zarejestrował 11 kwietnia w O... Aplikacje o unijne pieniądze na sport do 26 czerwca 2014 » Tylko pięć rąk wzniosło się w górę na pytanie skierowane do około 200 osób, a dotyczyło ono wykorzys... Kwaśniewski odpowiada: Z punktu widzenia zadań misji można stwierdzić,... » W imieniu byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego Anna Wnuk – Błażejczyk, dyrektor jego Biura pr...
Polnord zaprasza na weekend tanich mieszkań

Już w najbliższą sobotę i niedzielę dla poszukujących własnego „M” w Gdańsku Polnord szykuje cenowe ...

więcej

Dni Otwarte Osiedla 2 Potoki

W dniach 15-16 marca Polnord zorganizował Dni Otwarte inwestycji 2 Potoki. Poszukujący własnego „M” ...

więcej

Znajdź swoją inspirację podczas Targów Dom Mieszkanie Wnętrze

W dniach 5-6 kwietnia Ergo Arena zostanie zainspirowana przez Wystawców, którzy przygotowali wiele w...

więcej

Mieszkaniowe inspiracje w ERGO Arena - GALERIA

Przez dwa dni w ERGO Arena odbywały się Targi Dom Mieszkanie Wnętrze. Swoją ofertę przedstawiło kilk...

więcej

 • Polnord zaprasza na weekend tanich mieszkań

  poniedziałek, 10 marca 2014 14:49
 • Dni Otwarte Osiedla 2 Potoki

  poniedziałek, 17 marca 2014 20:48
 • Znajdź swoją inspirację podczas Targów Dom Mieszkanie Wnętrze

  czwartek, 27 marca 2014 20:56
 • Mieszkaniowe inspiracje w ERGO Arena - GALERIA

  poniedziałek, 07 kwietnia 2014 07:58

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
środa, 21 grudnia 2011 19:25

altMieszkania dwu i trzypokojowe o pow.50÷70m2 oraz dwupoziomowe o powierzchni 110÷118m2, atrakcyjnie położone w Gdańsku w rejonie ulic Bądkowskiego/Powstańców Warszawskich w cenie 5200zł/m2 buduje Patronacka Spółdzielnia Mieszkaniowa.


W przypadku mieszkań dwupoziomowych, drugi poziom w obniżonej cenie 50% stawki podstawowej. Budynki jednoklatkowe, 20-mieszkaniowe, trzypiętrowe z windą i komórką lokatorską. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego na poziomie piwnicy w cenie 30.000zł. Ilość miejsc postojowych ograniczona.


alt
Informacji udziela sekretariat Patronackiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Gdańsku ul.Kartuska 149, tel.58 302-96-19, 302-07-13, e-mail: sekretariat@patronacka.gda.pl

 

Dodaj komentarz

Regulamin


Kod antysapmowy
Odśwież

Galeria Sztuki Gdańskiej


pfuhle2_600.jpg

Sport w Szkole

Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam