SLD: J. Szczukowski po gdańską prezydenturę » Jarosław Szczukowski (37.l), przewodniczący Rady Miejskiej SLD w Gdańsku, prodziekan w jednej z pryw... Kardiolog L. Mierzejewski radzi: pijmy przynajmniej 2 litry płynów » Mamy wyjątkowe tego lata upały na gdańskim Wybrzeżu. W cieniu temperatura przekracza 30 stopni Celsj... Gdańsk drożyzna » Miasto Gdańsk jest drugie po Katowicach, a przed trzecim Szczecinem, w porównania 10-ciu największyc... Jaworski: wyprowadzić urzędników z wieży z kości słoniowej » Z Andrzejem Jaworskim, posłem PiS i kandydatem na prezydenta Gdańska rozmawia Artur S. Górski - W te... "Jesień w ogrodzie" po raz czwarty » Za sześć tygodni na terenie  Pomorskiego Hurtowego Centrum Rolno-Spożywczego Rënk w dniach 13-14 wrz... Bezpieczeństwo na Jarmarku » Jak co roku, także i tym razem, Jarmark św. Dominika w Gdańsku odwiedzą tłumy osób. Nie tylko z Gdań... Herby mieszczan gdańskich » Czasową wystawę historyczną pod nazwą „Herby mieszczan gdańskich od XV do XVIII wieku” przygotowało ... Stop Elektrowni Północ na Pomorzu » Pierwsza z trzech zaplanowanych akcji informacyjnych przeciwników Elektrowni Północ odbyła się 28 li... Historia Dworu Artusa ofiarowana muzeum w Gdańsku » Muzeum Historyczne Miasta Gdańska 28 lipca otrzymało z rąk Hansa Jobsta Siedlera z Lubeki pierwszy t... Nowe nabrzeża na Wyspie Spichrzów » Nabrzeża północnego cypla Wyspy Spichrzów po kilkunastu miesiącach prac hydrotechnicznych, tuż przed...
Reklama
Osiedle Sadowa kusi nie tylko lokalizacją

Bardzo dobra lokalizacja, dobre połączenie komunikacyjne, bliskość szkoły i punktów usługowych, mies...

więcej

Bogata oferta gdańskich deweloperów - EURO STYL

EURO STYL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa prowadzi działalność dewelopers...

więcej

Bogata oferta gdańskich deweloperów - PB KOKOSZKI

PB KOKOSZKIFirma powstała w 1969 r. i od tego czasu jest jednym z największych przedsiębiorstw budow...

więcej

Bogata oferta gdańskich deweloperów - POLNORD

POLNORDPolnord SA to wiodąca na polskim rynku firma o trzydziestosześcioletnim doświadczeniu w dział...

więcej

 • Osiedle Sadowa kusi nie tylko lokalizacją

  czwartek, 10 lipca 2014 18:23
 • Bogata oferta gdańskich deweloperów - EURO STYL

  piątek, 25 lipca 2014 18:39
 • Bogata oferta gdańskich deweloperów - PB KOKOSZKI

  piątek, 25 lipca 2014 19:27
 • Bogata oferta gdańskich deweloperów - POLNORD

  piątek, 25 lipca 2014 19:37

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
środa, 21 grudnia 2011 19:25

altMieszkania dwu i trzypokojowe o pow.50÷70m2 oraz dwupoziomowe o powierzchni 110÷118m2, atrakcyjnie położone w Gdańsku w rejonie ulic Bądkowskiego/Powstańców Warszawskich w cenie 5200zł/m2 buduje Patronacka Spółdzielnia Mieszkaniowa.


W przypadku mieszkań dwupoziomowych, drugi poziom w obniżonej cenie 50% stawki podstawowej. Budynki jednoklatkowe, 20-mieszkaniowe, trzypiętrowe z windą i komórką lokatorską. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego na poziomie piwnicy w cenie 30.000zł. Ilość miejsc postojowych ograniczona.


alt
Informacji udziela sekretariat Patronackiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Gdańsku ul.Kartuska 149, tel.58 302-96-19, 302-07-13, e-mail: sekretariat@patronacka.gda.pl

 

Dodaj komentarz

Regulamin


Kod antysapmowy
Odśwież

Galeria Sztuki Gdańskiej


tureckie_sluby_326.jpg

Sport w Szkole

Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam